O piśmie

“Przepisy czytelników” to magazyn kulinarny tworzony w całości z przepisów nadesłanych przez czytelników. Autorzy wszystkich opublikowanych przepisów otrzymują nagrodę pieniężną!

W każdym numerze można znaleźć ulubione potrawy z wielu polskich domów na ekspresowe i niedrogie obiady, zdrowe sałatki i przekąski oraz uwielbiane przez wszystkich pyszne ciasta. Wiele potraw jest testowanych przez naszego eksperta kulinarnego, który podpowiada, jak jeszcze można je ulepszyć, ciekawie doprawić albo atrakcyjnie podać. W miesięczniku nie brakuje także praktycznych rad dotyczących gotowania i sprytnych trików, dzięki którym domowe obowiązki nie będą stanowiły trudności nawet dla mniej doświadczonych pań domu.

Pierwszy numer „Przepisów czytelników” ukazał się w kioskach na Boże Narodzenie 2010 roku i od razu przypadł do gustu tysiącom czytelników. Olbrzymie zainteresowanie miesięcznikiem sprawiło, że wkrótce wypuściliśmy na rynek wydania specjalne "Przepisów czytelników" - dwumiesięczniki "Krzyżówki + Przepisy czytelników" oraz "Najlepsze ciasta".

Jeśli chcesz podzielić się z nami przepisem na swoje popisowe danie, wyślij go listem na adres redakcji:

„Przepisy czytelników”
ul. Oławska 11
50-123 Wrocław
lub wejdź w zakładkę WYŚLIJ PRZEPIS Czekamy na Wasze przepisy!

NASZE POZOSTAŁE MAGAZYNY

Ciasta czytelników Krzyżówki i przepisy
Przepis na zdrowie Najlepsze ciasta