Kulinarne działy tematyczne

Kulinarne propozycje w magazynie:

OSZCZĘDNE GOTOWANIE
Udowodnimy Wam, że potrawy, na których przygotowanie nie trzeba wydawać fortuny, też mogą być pyszne!

JEM ZDROWO
Wielka gratka dla osób dbających o linię. Jak gotować bez dodatku tłuszczu, czym najlepiej doprawiać potrawy, pomysły na zdrowy lunch do pracy... Co numer nowe przepisy!

Z POKOLENIA NA POKOLENIE
Nie ma nic lepszego niż babciny rosół czy jabłecznik cioci Hani. Przepisy, które są w naszych rodzinach od lat, nareszcie mogą trafić do szerszego grona odbiorców.

EKSPRESOWE DANIA
Obiad w 30 minut? Dla naszych Czytelników nie ma rzeczy niemożliwych. Zapracowane panie domu wreszcie nie będą miały problemu z przygotowaniem pożywnego i szybkiego posiłku dla swoich bliskich.

PODROŻE KULINARNE
Nawet jeśli nie planujecie podróży do Indii czy Chin, możecie skosztować serwowanych tam smakołyków. A jeżeli wolicie swojskie smaki, koniecznie zerknijcie na przepisy na polsie dania regionalne.

DLA NAJMŁODSZYCH
Jeśli nie należysz do wąskiego grona szczęśliwców, których pociechy mają apetyt na wszystko, i Twoje dziecko jest niejadkiem, to dział specjalnie dla Ciebie. Zobaczysz – maluch na pewno poprosi o dokładkę!

A NA DESER...
Biszkopty, serniki, ciasteczka, szarlotki, torty, drożdżowce, tarty, rolady... Uff, wyobraźnia amatorów słodyczy nie ma granic! Przekonajcie się, że nasi Czytelnicy to prawdziwi mistrzowie cukiernictwa.

Ponadto w każdym numerze znajdziecie Supertemat, w którym przygotowujemy dla Was zestaw dań poświęconych jednemu, pysznemu tematowi.
Stałym działem jest też reportaż z wizyty u czytelników. Każdego miesiąca odwiedzamy jedną rodzinę, którą podpatrujemy podczas przyrządzania potraw i podpytujemy o ulubione dania. Wszyscy nasi gospodarze otrzymują nagrodę w wysokości 500 zł!

NASZE POZOSTAŁE MAGAZYNY

Ciasta czytelników Krzyżówki i przepisy
Przepis na zdrowie Najlepsze ciasta